آدرس تهران، کیلومتر ۱۵ اتوبان تهران ساوه، نسیم شهر، مجتمع صنعتی نسیم شهر قطعه ۵۳ و ۵۴


خانه » درباره ما

درباره ماکادر مدیریتی شرکت مهندسی پلیمر پیرانیک فعالیت خود را در زمینه تحقیق، توسعه، تولید ،اجرا، نظارت و مشاوره فنی محصولات خود  از سال 1379 آغاز کرده است مدیران شرکت با توجه به تحصیلات آکادمیک در رشته مهندسی پلیمر و ارتباط مستقیم و گسترده با صنایع مربوطه ، به این مطلب مهم دست پیدا کرده اند که فرایند تولید و اجرا دو مقوله جدا نشدنی در دست یابی به کیفیت ایده ال محصولات پلیمری می باشد. لذا به موازت تولید انواع محصولات پلیمری نسبت به نصب و اجرای این محصولات اقدام کرده و با ایجاد پیوند علمی و کاربردی در این زمینه توانسته است تولید را کاربردی و اجرا را علمی نماید.از افتخارات شرکت پیرانیک پشتیبانی فنی و اجرایی از محصولات ارائه شده با گارانتی بی قید و شرط کیفیت می باشد.

شاه کلید موفقیت در زمینه کفپوش های پلیمری (اپوکسی، پلی اورتان، PMMA و…) تولید و اجرای این محصولات توسط یک شرکت واحد می باشد. شرکت پیرانیک در کنار تولید تربیت و آموزش تیم های اجرایی متخصص در این راستا موفق عمل کرده است.

مجموعه ما توانسته است با تحقیق و توسعه در واحد R & D  خود، استفاده از دانش فنی شرکت های معتبر خارجی و مهندسی معکوس به تولید محصولات با کیفیت دست پیدا کند.

پیرانیک همه دارایی و دانایی خود را مدیون این صنعت دانسته و با مشاوره های فنی رایگان رسالت خود را در تعمیق اطلاعات صحیح برای کاربران و مصرف کنندگان این محصولات ایفا میکند.

با تقدیم احترام
مدیر عامل
امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.